150TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

<strong>SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ</strong>

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

Bilimi her çocuğa ulaştırabilmek adına çıktığımız bu yolda birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmekteyiz. Kişi ve kurumların da destekleri ile gerek uygulamalı bilim atölyeleri gerek deney setleri ile dezavantajlı durumdaki çocuklara bilimin eğlenceli ve öğretici dünyasını keşfetmelerine katkı sağlamamıza siz de destek olabilirsiniz.

Kurumunuzun da taleplerini değerlendirerek hazırladığımız sosyal sorumluluk projelerini Türkiye’nin her yerinde hayata geçirebilmekteyiz.

Çocukların olduğu her yerde bilimi sevdirmek adına çıkılan bu yolda siz de bireysel ya da kurumsal olarak hayalinizdeki projeyi bizimle hayata geçirebilirsiniz.

Kurumunuz ile planlanacak bir sosyal sorumluluk projesi için kurumunuza uygun içerikler, deneyler ve işleyişleri belirliyor sonrasında hayata geçiriyoruz.

İletişime Geçin

Kurumunuzu nasıl bir proje ile birleştirerek çocukların bilimi sevmesine destek olabileceğini düşünüyorsanız lütfen bize iletişim bilgilerinizi bırakın. Birlikte neler yapabileceğimizi planlamak için size ulaşalım.

0
× Whatsapp İletişim