150TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

<strong>OKULLARA ÖZEL PROGRAMLAR</strong>

OKULLARA ÖZEL ETKİNLİKLER

Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrenciler için hazırladığımız, okul müfredatlarına uyumlu fen bilimleri içeriklerimiz ile okulunuzda uygulamalı bilim programlarımızı uygulayabilirsiniz.

Okulunuzda Kutudaki Bilim uygulamalı deney programınızı neden tercih etmelisiniz?
students

Okul müfredatına uygun deney içerikleri

reading

Her seviye için dilediğiniz deneyleri seçme imkanı

flask

Her deney için öğrenciye özel bireysel malzemeler

female

Öğretmenler için deney anlatım metinleri ve videoları

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR?

Her sınıf seviyesine uygun onlarca deney içerik ve raporları programımız içinde yer almaktadır.

Kurumunuzun, okul içinde uygulanan eğitim programına göre deneyleri, toplam deney sayısını ve uygulama periyodlarını seçme imkanı bulunmaktadır. Yani dilerseniz yılda her seviye için 10 deney dilerseniz 25 deney alabilirsiniz.

Deneylerin bir kısmı sadece atölye sırasında uygulanabilme yani reaksiyon temelli, diğer kısmı ise ürün ya da model üretme temelinde oluşturulmuştur. Böylelikle programın %75’inde öğrenciler, okul sonrası evlerine götürebilecekleri bir ürün üretirler.

Seçilen deneylere ait malzemeler, deney anlatım metinleri, deney sonrası gözlem/kazanım raporları ve bütün detaylar programa uygun olarak her öğrenci için bireysel olacak şekilde kuruma gönderilmektedir. Bunun yanı sıra öğretmenler için de ek gönderim yapılmaktadır.

Deney anlatım diyalogları içinde işlenen konunun kısa özeti, deneyin bilimsel içeriği ve uygulama prosedürleri detaylı bir anlatım ile yer almaktadır. Soru- cevap yöntemi ve neden- sonuç ilişkisine dayalı bir anlatım uygulanmaktadır. Öğrenciler her deneyi bireysel olarak uygularlar.

Öğretmenler, deneylere ait bütün anlatım diyaloglarına, videolara, raporlara ve diğer listelere web üzerinden kendilerine özel panel ile ulaşabilmektedir.

Kurum talebine istinaden öğretmen eğitimi ve uygulama denetimi hizmeti, firmamız tarafından verilmektedir.

Programa katılan her öğrenci için katılım sertifikası düzenlenmektedir.

Siz de okulunuz için etkinlik düzenlemek istiyorsanız hemen İletişime geçebilirsiniz.

Okullara özel hazırladığımız uygulamalı bilim programımızı incelemek için iletişim bilgilerinizi bizlere iletebilirsiniz. En kısa sürede detayları sizlere ileteceğiz.

Instagram'da @Kutudakibilim

0
× Whatsapp İletişim