150TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Hakkımızda

face.png

Kutudaki Bilim Hakkında

Kutudaki Bilim, okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik bir eğitim projesidir. Okullarda öğrenilen ve hayat boyu karşılaşılan fen bilimlerini teoride bırakmayarak hem eğlenceli hem de uygulamalı bir halde çocuklara sunar. Çocuklar bu sayede deneyerek öğrenmenin tadına varırlar.

Geleceğe bilimi seven ve bilim için emek veren bireyler yetiştirmek amacıyla hazırladığımız programlar sayesinde 3 yaştan itibaren bilimin uygulanabilir halini en eğlenceli ve verimli düzeyde çocuklara sunmaktayız.

Neden-sonuç ve soru-cevap sistemine dayalı öğretme biçimine sahip olan Kutudaki Bilim deney setleri ve programları; cevapların ezberleyerek değil, gözlemleyerek öğrenilmesini sağlar.

Kutudaki Bilim, farklı konu başlıkları ile fen bilimleri dediğimiz o koca dünyayı eğitim kutusu ile size sunar. Dilerseniz evde bireysel olarak, dilerseniz okulunuzda bir uygulamalı bilim dersi olarak içeriklerimizden faydalanabilir, siz de geleceğe bilim ile büyüyen bir birey yetiştirebilirsiniz.

Unutmayınız ki;

Çocukların kendilerini zihinsel olarak geliştirmeye en açık olduğu yaşlar okul öncesi de dahil olmak üzere lise çağına kadar giden uzun yoldur ve bu yolda onlara yapılacak en güzel yatırım yeteneklerini belirlemek, düşünme ve sonuçlandırma kabiliyetlerini geliştirmek olacaktır. Kutudaki Bilim ise bu yolda sizin en büyük yardımcınız ve yoldaşınız olacaktır.

228713632_3899201940185487_6616055817062581546_n

Vizyon

Kutudaki Bilim, fen bilimleri başta olmak üzere bütün bilim dalları üzerine geliştirdiği eğitim metodları ve içerikleri ile çocukları bilim ve teknolojinin dünyasına en doğru şekilde hazırlamayı, bu süreçte zihinsel gelişimlerini desteklemeyi amaç edinir.

Misyon

Kutudaki Bilim, çocukların bilime olan ilgi ve yeteneğini ortaya çıkaracak, gözlem destekli bir eğitim metodudur. Çocuklar, okullarda aldıkları eğitimi destekleyici ve neden sonuç ilişkisini kurabilecekleri yeni olgular öğrenir.

f123

Çalışma Alanlarımız

0
× Whatsapp İletişim